Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hideg-Meleg allergiám van 2...

Hideg-Meleg allergiám van 2 éve, lehet tetoválást csináltatnom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak hideg-meleg allergiád van,akkor igen. De figyelj arra,h akinek van egy bizonyos allergiája,több más allergiára hajlamos lehet.
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszi, más allergiám nincsen voltam allergia vizsgálaton mást nem vettek észre..! csak hát ez is nagyon kellemetlen, arcomon, nyakamon kezemen egész fels testemen ilyen piros hólyagos pöttyök lesznek ha pl nyáron le zuhanyzok hideg vízbe. a hirtelen hőmérséklet változást nem tudja a bőröm feldolgozni avgy valami ilyesmi, és ezért is kérdeztem a tetkót, hogy lehet-e mert ugye ott lesz a kezemen a tetkó és hólyagos meg pöttyös lesz.. szóval.. :(
2013. máj. 19. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,jogos a kérdés,de a hideg-meleg allergia nem befolyásolja ezt.
2013. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó értem! :) és ha pl. tetoválás közben előjönnek ezek a pöttyök ott ahol pont tetovál..? azokra a hólyagos pöttyökre meg hogyan, vagy lehet-e tetoválni..? jövö héten megyek azért kérdezem, és elég hosszadalmas lesz ez a tetkó 10-11 óra szóval az időben nem-e jöhetnek ki?
2013. máj. 19. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rátetoválnak elfertőződik.Valahogy oldd meg,h kb.egyforma langyos melegben legyél,de előtte akár bekaphatsz egy antihisztamint is. Ha ezekre odafigyelsz,valószínűleg nem jön ki.
2013. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
antihisztamint? gyógyszer neve? ki váltható recept nélkül?
2013. máj. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!