Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez vajon elmúlik, mihez kezdjek?

Ez vajon elmúlik, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Párszor előfordult már, hogy hatalmasra duzzadtak a szemhéjaim és piros is volt, ödéma jellegű. Nemrég újra beduzzadt, bár nem olyan durván, most már kezd helyrejönni, szedem a gyógyszert és kenem a krémmel, amit a doki irt, de sajnos az jobb szemhéjam valahogy nem okés. Mintha a szemöldököm alatti bőr duzzadt lenne és úgymond ráfekszik az alatta lévő részre és kisebbnek tűnik a szemem. Olyan, mintha plusz bőr lenne rajta, ilyen gyűrődött. Szerintetek ez vissza fog állni egy idő után vagy így marad? ezzel mit tudna kezdeni egy doki? Volt már valaki így? Köszi...

2013. júl. 22. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, biztos felír valamilyen szemcseppet vagy kenőcsöt.
2013. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ált suli óta van , most már 30 felett járok.

[link]

Ilyen is lehet,ha egybefüggő. Szóval elmúlik egy idő után.

Mit írt fel? Nekem az altiva jött be a fenistil krémtől csak roszabb lett.

2013. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahogy irtam már, van antihisztamin tablettám és kenőcsöm is, amivel kezelem, de csak akkor használom, ha előjön, ami nem gyakori szerencsére.

Kedves második válaszoló: nekem nem ilyen durva egybefüggő, csak duzzadt és piros és nem sima, hanem ilyen érdes felületű, majd pár nap után helyrejön. Azt tapasztaltam, hogy akkor jön ki reggelente, ha a sminkemet pl spirált elfelejtem lemosni...gondolom akkor erre érzékeny, ha tartósan érintkezik a fesétkkel? A dokim szerint lehet más oka is pl. a por, de én szerintem a sminkben alvás a ludas. Én nem Magyarországról irok, nem magyar tablettát szedek :) Szerinted akkor idővel a bal szemem is rendeződik? nagyon remélem, mert igy tök furán néz ki, nem egyforma, remélem visszaáll ez a felesleges bőr...

2013. júl. 22. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát , nem tudom , gondolom elmúlik,nekem mindig elmúlik,csak ha nagyon durva,akkor sajna véraláfutás is van,úgyhogy időben gyogyi.

Meg azzal van gond,akinek ekcéma jellegű és kisebesedik.

Az biztos lassabban gyógyul.

2013. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát reménykedem, most kamillával próbálok hatni rá, hátha.. :)
2013. júl. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!