Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek ha egyszerre...

Mit tegyek ha egyszerre vagyok meg fázva és allergiás is?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam eddig allergiás semmire,de az orvosom szerint az vagyok.! elsőnek egy sima megfázásra gondoltam mikor beteg lettem!Tüsszögtem de jelentősen többet mint általában meg fázásaimkor, folyik az orrom! de ami fel tűnt hogy viszket a torkom,a fülem, a szemem s az orrváladékom olyan mint ha víz folyna ki belőle.! de közben fáj a torkom, be van dagadva a

mandulám! be van dugulva az orrom.! adjatok tanácsot kérlek !


2013. júl. 25. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is hasonlóak a tünetek,folyik az orrom ,de nem tudom kifújni,mert közben be is van dugulva. tüsszögök is van amikor 10-ig meg sem állok. Már 2 éve,de szerintem a dohányfüstre,állatszőrre és pollenre lehetek allergiás,pedig én soha nem voltam ilyen. Szerintem elmegyek dokihoz kivizsgáltatni. Ha neked sikerült megoldani valamivel(mondjuk gyógyszer)akkor azért írj!ja és a torom is fáj,olyan mintha száraz lenne.
2013. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Erősítsd meg az immunrendszeredet gyógynövényekkel.Az allergiádra és a megfázásodra is jók.Ha még most fedezték fel az allergiádat, akkor könnyen kezelheted.Sok ismerősöm van, aki már csak papíron allergiás egyébként meg tünetmentesek.Jó pár jó interjú található allergiás tapasztalatokkal a neten is. Ha megoldható, akkor kerüld el a gyógyszereket a kellemetlen mellékhatásaikkal együtt. Jobbulást.
2013. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen durva dolog... Próbáld meg az orrspray-t (Nasonex), sokat nyugtat. Soha ne fújd ki azonnal az orrodat, mert ingerli a nyálkahártyát, és attól van a bedugult orr érzésed. Az "orrvizedet" is csak töröld le, szorítsd össze a fogadat, ökölbe a kezedet, a szemhéjadat és az a fölött lévő részt masszírozd, és próbáld meg kibírni, hogy ne vakard! Ugyanígy voltam én is. Pár hét alatt képes elmúlni. A fizetésed felét tedd félre zsepire...
2013. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a szőlőmag-őrleményt javasolták allergiára, tegnap kezdtem el enni. Azt mondták, kell egy hónap, hogy legyen hatása, és ha rendszeresen eszi az ember (naponta), akkor elvileg annyira megerősíti az immunrendszert, hogy a megfázások is elkerülik.
2013. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!