Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi okozhatja az ajakduzzadást?...

Mi okozhatja az ajakduzzadást? Hogy kezelhető?

Figyelt kérdés
A szám megdagadt már hetek óta, ég, feszül. Korábban azért nem foglalkoztam vele, mert azt hittem csak, hogy leégett, mert pont strandolás után jött elő (és akkor még nem volt duzzadt) Allergia lehet az ok? Esetleg étrendkiegészítő, vagy az ajakápolómban lehet valami, amire érzékeny vagyok?

2013. júl. 26. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hagy el az ajakápolót, hogy lemegy-e a duzzanat, másnap az étrendkiegészítőt hagyd ki és figyeld a reakciót, Leégéstől is lehet duzzadt, de az el szokott múlni, nem ártana ha elmennél orvoshoz ha már ilyen régóta tart.
2013. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és nincs valami tipp, ami segítene, hogy hamarabb elmúljon? Calcium-sandoz pezsgőtabletta hatásos lehet?
2013. júl. 26. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valami allergiád van, akkor szedj kalciumot. Ha nem az a baj, ez akkor sem árt.
2013. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Calciumot, de mellette figyeld, hogy mi után jön elő.
2013. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
napallergiának lehet ez a tünete?
2013. júl. 26. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ha sokat vagy a napon, akkor megduzzadhat az ajkad.
2013. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!