Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szénanáthára a gyógyszerek...

Szénanáthára a gyógyszerek mennyire terhelik meg a szervezetet? Minden évben kb.3 hétig kell szednem.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 14:51
 1/1 anonim válasza:

Hali!:)) Nem tudom mit szedsz rá, de én Zyrtec-et szedek, és úgy ahogy elmúlik az allergiám tőle, nagyon jó, ráadásul nekem a szemem szokott nagyon begyulladni,de ez nagyon jól meggátolja. Elvileg minden ilyen szer kicsit álmosító hatású, de nálam ilyen problémák sosem voltak gyógyszerekkel. Ha érzékeny vagy az ilyen altató hatású dolgokra, akkor javaslom hogy ne szállj gépjárműbe, de szerintem semmi más gondot nem okozhat.

KIEMELNÉM hogy abban a 3 hétben, ha kicsit többet sportolnál, akkor az NAGYON sokat segítene. Nekem amíg pörög a testem addig nagy mértékben elnyomja az allergiás tüneteket. (szemviszketés, orrfolyás, és tüsszögés)

Mindenképpen javaslom a testmozgást, főleg ha tényleg csak 3 hét. Azt az időd úgy sem tudod jobban eltölteni, ha zavar az allergia.

Remélem segítettem.:)

2013. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!