Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A CORYZALIA ÉR VALAMIT?...

A CORYZALIA ÉR VALAMIT? Parlagfű, és pollen allergiám van, több féle gyógyszert szedtem már az évek alatt. Most úgy gondoltam elég volt!

Figyelt kérdés
Jelenleg természetes gyógymóddal próbálkozom, sok mozgás vitamin és egyéb módon. A tünetek csökkentek de megvannak még, gondoltam megpróbálom ezt a gyógyszert. Ha valakinek van tapasztalata, szívesen venném a véleményt.
2013. okt. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ért. Az Avamys viszont bevállt, már harmadik éve. De még mindig allergiás vagy most?, mert már elmúlt a szezon.
2013. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ,még mindig vannak tüneteim, de enyhébbek.
2013. okt. 30. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én 33 éve vagyok parlagfűre allergiás, ez idő alatt sok mindent kipróbáltam. Csalántea kúra, hal evés, mindenféle gyógyszer és csodaszer. A homeopátiás bogyók közül nekem az Allium Cepa és a Nux Vomica együttesen vált be, de csak pár hétig, később az sem. A Coryzalia még annyit sem használt.
2013. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát most elkeseredtem,mert ezek szerint mindig kell szednem valamit!:(. Már arra is gondoltam ha megműteném magam (orrgarat mandula)érne-e valamit?
2013. okt. 30. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Most volt szezon?


..mert én 4-5 éve vagyok parlagfű allergiás, és kb. 1 éve szedek egy étrendkiegészítőt, és én nem is tudom hogy most volt-e szezon, mert nem voltak tüneteim..néha tüsszögtem és ennyi. Se fül-és szem viszketés, se 20 zsepi /nap, se semmi..

Gyümölcsüket, zöldségeket szezon alatt már 4-5 éve hanyagolnom kellett(főleg a sárgadinnyét, uborkát mert keresztallergia van köztük) most végig ettem őket is..

Szóval egyértelműen segített..

2013. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!