Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vajon mi lehet ez? Körülbelül...

Vajon mi lehet ez? Körülbelül egy hónapja jelentkezett ez a véraláfutáshoz leginkább hasonlító folt. A mérete folyamatosan növekszik, és cseppet sem halványul. Volt már másnak is ilyen problémája?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nincs lehetőségem jelenleg elmenni, de amint ki tudok venni egy kis szabadságot, elmegyek, de addig is érdekelne, hogy mi lehet az oka?!


A képen egy kicsit halványabbnak tűnik, mint amilyen.


[link]



2013. nov. 25. 18:12
 1/7 anonim válasza:

szerintem nézess egy vérképet, lehet, hogy kicsit alacsony a trombocitád. ne ijedj meg, semmi komoly. :)

elmúlik magától.

2013. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem halványul,de van olyan,amelyik már gyógyult. Azok a halványabb barnás foltok azok. Nem véralvadási hiba,hanem valamilyen bőrgyulladás. Hogy mitől van nem lehet biztosan megmondani. Amivel kezelni tudod csak receptre kapható,ezért minél előbb menj el orvoshoz.
2013. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos a kép elég rossz minőségű, ezért tűnik barnának, amúgy az egész vörös.
2013. nov. 25. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egy lábszár? Szőrtelenítve van? Ha igen,elképzelhető,hogy attól van valamilyen gyulladás.
2013. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt a területet direkt kihagytam, mert nem akartam rontani a helyzeten.
2013. nov. 26. 09:38
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy néztem képeket a bőrgyulladásról, és arra a következtetésre jutottam, hogy az különbözik az én problémámtól, mert az én foltjaim nem a bőr felszínén vannak, hanem valamivel mélyebben.
2013. nov. 26. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy a bőr melyik rétegeit érinti a gyulladás,lehet mélyebben is. De menj el orvoshoz,az majd megmondja mi ez.
2013. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!