Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vizsgálattal kimutath...

Allergia vizsgálattal kimutatható-e a lisztérzékenység, vagy a tejallergia?

Figyelt kérdés
Voltam már nagyon sok bőrgyógyásznál,mert viszkető kiütéseim vannak,és nem tudtak semmi konkrét dolgot mondani azzal kapcsolatban hogy mik ezek a viszkető kiütések.(amiket már sebesre vakartam :/ ) Elmentem természetgyógyászhoz,aki azt mondta hogy ez lehet tejallergia vagy lisztérzékenység.Mivel nem adott a természetgyógyász semmit,csak annyit mondott hogy ne egyek különböző ételféleségeket,köztük fehér lisztet tartalmazó ételeket,és tejet,tejszínhabot. És majd megyek vissza hozzá kedden.De addig szeretném tudni, hogy ez kideríthető-e allergia vizsgálattal.Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 15. 15:22
 1/4 anonim válasza:
igen kideríthető allergia vizsgálattal de othon is el tudod végezni azzel a termékkel [link]
2013. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lisztérzékenységet nekem a belgyógyászaton vérből mutatták ki, a tejet meg H2 kilégzéses teszttel. Háziorvostól kell kérni beutalót.
2013. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A food detective drága és nem is 100%-os.
2013. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. dec. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!