Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mostanában ki jönnek rajtam...

Csak egy a sok közül kérdése:

Mostanában ki jönnek rajtam olyan pöttyök mint a szúnyog csípés és Visznekednek ez allergia lehet?

Figyelt kérdés
általában mikor felveszem a ruhámat reggel meg este mikor le fekszem.. lehet a mosópora vagyok allergiás? de csak pár ilyen viszkető pötty jön ki.. de elégé zavaró

#viszketőpöttyök
2014. jan. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg csalánkiütés, és igen, lehet a mosóportól.
2014. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2014. jan. 18. 22:20
 3/7 Ravel ***** válasza:
ezeregy más dolog is lehet, nem csak csalánkiütés akár allergia is. hosszú távon fog eldőlni.
2014. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem.. köszi ezt a választ is :)
2014. jan. 24. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A csalánkiütés allergiás tünet, csak hogy tőlem tudd meg, Ravel...
2014. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ravel ***** válasza:

a csalánkiütés az allergia egy formája, de nem minden kiütés csalánkiütés. De ha te tudsz látatlanba is diagnosztizálni akkor igazad van - csakis csalánkiütés lehet.

Nem értem a hozzád hasonló válaszadókat, most az fáj, h nem értek veled egyet vagy csak jó hobbi, h beleköthetsz valamibe?

Kérdező - bocsi az offért.

2014. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök minden infót :D
2014. jan. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!