Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Olvasta valaki Bádonyi Ferenc:...

Olvasta valaki Bádonyi Ferenc:ekcéma mentes élet titka című könyvét? Ha igen, akkor mik a tapasztalatok? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 13:43
 1/6 anonim válasza:
Én olvastam és megéri ha meg veszed nem bánod meg!
2014. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Bocs, hogy kérdezek, de végül megvetted? Ha igen, bevált? Én is most találtam rá, gondolkozom, hogy megrendeljem-e. Elég borsos az ára.

2014. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megvenni,úgyhogy nem tudok neked segíteni.Talán egyszer sikerül valakitől kölcsön kérnem.Ha van aki segíteni tudna szívesen venném.
2014. ápr. 30. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most rendelem meg, ha valakit érdekel szívesen segítek!:-)
2014. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem senki nem vette még meg a könyvet...Nincs írva róla tapasztalat sehol sem.Vagy talán olyan mint a biblia és senki nem akar tőle megválni. Titoktartási egyezményt kell aláírni a könyvvel?
2014. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Facebookon találtam rá erre a véleményre:

Kedves Sorstársak!

Többen kerestétek a Bádonyi Ferenc féle, az Ekcéma mentes élet titka című könyvet. Nos én a horrorisztikus ára ellenére megrendeltem.... mélységes csalódás..

A hirdetésben otthoni gyógymódokról beszél.. Könyvben pedig vizsgáltassuk ki mire vagyunk allergiásak..stb. stb. (1.5 év alatt értem el a saját ételallergia vizsgálatom elkészítését 1 panelre..) De ez sajnos csak a legegyszerűbb példa .. Magában a könyvben jó dolgokat ír, csak sajnos azok számára akik több éve kűzdenek ekcémával nem mond semmi újat... és semmi olyat amit az interneten ne találnánk meg... Melyet bizonyít a "könyvnek" csúfolt füzet hátuljában lévő hatalmas Irodalomjegyzék, amely többnyire weboldalak címét tartalmazza..A könyv körülbelül egy internetes gyűjtemény az ekcéma témakörében! Tartalmaz nagyon sok érdekes tanácsot, de semmi újat! ...

"Ne fürödj túl forró vízben!"

"Egyél sok rostban gazdag ételt!"

"Mindig vágj körmöt"

"Mindig legyen tiszta a bőröd."

"Több természetes és valódi ételt fogyassz! (Jelentsen is ez bármit...)

"Tilos a dohányzás!"

" Az ipari eredetű kozmetikai szereket is kerüld el!"

" Ne igyál kávét cukorra és tejporral!"

...és így tovább....

Nyilván ekcémásként ezekről még soha sem halhattunk...

ÉS A SZEMÉLYES KEDVENCEIM:

Mosd ki a lepedőt alvás előtt!

Mindig mosd ki a függönyeidet!

Naponta cseréld az ágyneműidet!

Minden nap 11 óra előtt kerülj ágyba. Ha szennyezet környezetben élsz, el kell költöznöd!

Valóban mind nagyon könnyen kivitelezhető...Főleg egy 8 órás állás mellett..

Jelezném, hogy ez az egyéni véleményem.. ha valakinek segített örülök.. de akkor valószínű, hogy most hiába nincs ekcémája az életet nem kell élveznie mert ezen tanácsok betartására a napi 24 óra édes kevés..

2in1 = idő és pénzkidobás!

Puszi mindenkinek!

2016. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!