Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van itt valakinek tapasztalata...

Van itt valakinek tapasztalata sóbarlanggal kapcsolatban? Mennyire hatásos az allergiára? És mennyi idő kell hozzá hogy hasson?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak annyi a hatása, hogy tiszta bent a levegő. Nekem a legjobb magyar allergológus azt mondta, hogy hatástalan gyógyászati szempontból, ugyanis a sókristályok nem tudnak a tüdőbe bejutni.

Amúgy Mo-n nincs sóbarlang.

2014. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Biofeleség válasza:

Mesterséges sóbarlangok vannak!

Nekem segített (hittem is benne), én heti háromszor jártam negyven percre. Nem mondom, hogy meggyógyított, de csökkentette a tüneteimet olyan szintre, hogy nem akadályozott a hétköznapi életben.

2014. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig jártál? Mennyibe került?
2014. márc. 30. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne a tüneteket kezeld, az okot szüntesd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=C4sjzk9bIHE

2014. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atika78 válasza:

Itthon nincs normális sóbarland, mert attól hogy tiszta a levegő nem segit rajtad, ha sós vizet párologtatnak akkor meg csak a viz párolog, a só ott marad... .


www.saltcave.co.uk

ők kifejlesztettek egy gépet, ami mikron nagyságúra örli a sót és belekeveri a levegőbe, igy a só eljut a tüdődbe. Ez annyira biznyítottan segit, hogy Angliában már a helyi társadalombiztosítási is támogatja a kezeléseket....

2014. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi is befúvásos sószobába jártunk anno mikor a kisfiam 1 éves volt. Tüdőgyulladása volt és utána kb. havonta hörghurutja. A rengeteg antibiotikumozás után döntöttem úgy, hogy kipróbáljuk. Megelőzés gyanánt. Jó volt, kellemes volt. Szerette, könnyebben lélegzett. Emlékszem, hogy könnyebben felszakadt neki a váladék a tüdejéből. A köptetőtől amúgyis bepörgött és azt hosszú hetekig nem is lehet alkalmazni.

Szó ami szó én hiszem, hogy jó a befúvós, a többiről nem tudok nyilatkozni. Az meg, hogy nem jut el a tüdőig, a mikroszemcsék? Baromság. Akkor a szénbányász mitől lesz szilikózisos, a szénport nem belélegzi? Meg egy csomó port nem lélegzünk be az utcán?

2014. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!