Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire lehetek allergiás és MIT...

Mire lehetek allergiás és MIT TEGYEK ELLENE, ha egyfolytában tüsszögök és folyton csak folyik az orrom?

Figyelt kérdés
Ebben az a legborzasztóbb, hogy pár napig semmi tünetem nincs, aztán meg egy ilyen jópár napig megállás nélkül "náthásnak" érzem magam, de rájöttem már, hogy ez nem nátha. Jövőhét hétfőn lesz egy vizsga színdarab előadásom, amiben énekelek is és ma is rosszul sikerült az ének rész a próbában éppen emiatt az allergia miatt... vagy nem is tudom minek nevezzem ezt. De már nagyon elszomorít, mert nem tudok úgy teljesíteni sehol, ahogy szeretnék! A választ előre is köszönöm!

2014. ápr. 9. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképpen menj el orvoshoz, hogy kiderítse az okát, illetve, hogy mire vagy allergiás.Az allergia bárkinek, bármikor előjöhet, viszont akár tünetmentessé is tehető minőségi gyógynövény kivonatokkal.Jó pár ismerősömnek segítettek már és nem jönnek elő a tüneteik.Jobbulást és sok sikert a vizsga fellépésedhez!
2014. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ és a jókívánságot! :)

Igen, előbb-utóbb az lesz, hogy elmegyek egy orvoshoz... és legalább kezelve lesz a problémám, na meg megtudom, hogy mire vagyok érzékeny. Most a hétvégén eszegettem Goji bogyót étkezés után, állítólag enyhíti az allergiás tüneteket és immunerősítő hatása is van.

2014. ápr. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!