Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez mitől van? Mit csináljak?...

Ez mitől van? Mit csináljak? Van valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Tavaj óta a szem héjamon apró kiütések vannak, nagyon viszket és egy kicsit piros is. Ha vakarom bedagad és néha könyezik is. Most megint elő jött. Alergia vizsgálaton már vagy ezerszer voltam és azt mondták hogy a nikelen kivül semire nem vagyok alergiás. Tavaj kaptam fogszabájzót de az nem tartalmaz nikelt. Mit csináljak? Olyan mint ha folyamatosan ki lene száradva. A fogszabájzó és a meleg hatása nem lehet esetleg?

2014. jún. 9. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemészetre menj el, ott adnak valami allergiaellenes kenőcsöt rá.
2014. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam már ott is kenöcsöt is kaptam de szinte semit nem használ.
2014. jún. 9. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el újra! Elsőre nem biztos, hogy a megfelelő szert kaptad. Ha nem mész el, akkor az orvos azt hiszi, hogy már meggyógyultál.
2014. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miután meggyógyul a szemed vedd át újra a j és az ly fejezetet a nyelvtankönyvbe!
2014. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy talán lehet smink, szem festék stb. amire érzékeny vagy.
2014. jún. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sminkelni.
2014. jún. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!