Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Magyarország mely területén...

Magyarország mely területén nem él az a bizonyos kisebbség?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg pont allergia téma.... Egyébént a dunántúlon ritkábbak, és van olyan település ahol nincsenek, de a legtöbb helyen elenyésző százalékban azért megtalálhatóak. AZ ország keleti része felé ne menj mert ott sokan vannak.
2014. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez allergia :D

Direkt ide írtam :D

Nógrád megyében élek, és menekülőutat keresek ;)

Somogyban tudom, hogy rossz a helyzet, úgyhogy akkor Dunántúlon is gondolom az északi rész (Győr, Sopron stb.)


Kösz a hipergyors választ :D

2014. jún. 12. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felénk Nyugat-Dunántúlon viszonylag kevesebben vannak. Van pár köztudottan fertőzött falu, de jóval kevesebben vannak, mint Kelet- vagy Észak-Magyarországon. Én egy itteni városban lakom, és szerencsére elég kevesen vannak, ha pár utcát messziről elkerülsz, akkor nem sokkal fogsz találkozni.
2014. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ment mindkettőtöknek a zöld :)
2014. jún. 12. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Állítólag Dávodon egy sincs mert a polgármester nem engedi be öket, hogy mennyire igaz nem tudom, egy odavalósi ismerősöm mondta ezt.
2014. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alföldön pl. a sváb lakosságú falvakban egy szál sincs. A svábok mindig tesznek róla, hogy ne is legyen. :)
2014. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Váó köszi :D

Nógrádban is van azért olyan település, ahol nincs, mert a lakóközösség nem engedi, hogy telket "vegyenek"

2014. jún. 12. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sopronban sem voltak de pár éve betelepítették a Kanadából hazatoloncoltakat mert nem volt hova menniük. Mivel a házaikat széthordták a testvírek. A szokásos figura volt: ingyér kaptak lakásokat!


Én kimennék és visszatoloncolnának rajtam röhögne mindenki, nemhogy ingyen lakást kapok

2014. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Remélem időben rájönnek, hogy ez nem mehet így tovább.

Lassan nem marad hely az országban, ahol az ember biztonságban élhetne. Eddig, ha hozzámszóltak mindig külföldinek tettettem magamat :D El is kotródtak gyorsan.

2014. jún. 17. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szurdokpüspökiben kb. 5 család él. A településen szétszóródva élnek, balhét nem csinálnak. Nem egy család erősen küzd hogy munkából éljenek meg.Ajánlom ezt a települést. A faluban segélyre nincs lehetőség.Mivel a lehetséges pénzeket egyéb, a települést boldogító dolgokra költik el.Saját orvosa,papja,iskolája, óvodája, 2 öregek napközi otthona van. S van egy nagyon szeretetre méltó polgármesterünk is.A környék pedig csodálatos.

https://www.youtube.com/results?search_query=szurdokp%C3%BCs..

2014. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!