Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Két hete folyamatosan tüszögök...

Két hete folyamatosan tüszögök és folyik az orrom. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a parlagfűre és a poratkákra. Anya már az ágyamat is meg az egész szobámat kiporszivózta.

Valamikor elmúlik és 2-3 óráig semmi bajom. Utánna elkezdi csiklandozni az orromat és nem birom abbahagyni a tüszögést.

Lehet hogy allergiás vagyok valamilyen növényre ami most virágzik?



2014. júl. 5. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, mert én is így vagyok, elvileg arra vagyok allergiás, amire te, meg az ürömre, de az ugye parlagfűhöz nagyon hasonló. Édesanyám is csak parlagfűre. Mégis mindkettőnknek vannak 2-3 hete allergiás tünetei, pedig nem is ugyanott lakunk. Nekem csak ritkábban jön ki szerencsére, azután jött ki, hogy elkaptam ezt a hasmenős vírus járványt és legyengült az immunrendszerem. Én naponta iszok grapefruitmag kivonatot (citrocsepp nevűt), és az sokat segített.
2014. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként itt megtalálod a legaktuálisabb (bár így is pár napos) pollenjelentéseket: [link]

(előző voltam)

2014. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orbit rágó,Halls cukor legyen nálad!

Tudom,mert már 15 éve csinálom! ;)

Ja! Ha nagyon nem bírod,langyos(!!!) teába Calcinusc ampulla..A forró tea lebontja!

És próbálj Naponta sokszor arcot mosni! A hajmosás is számít..a ruha..minden.

2014. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!