Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Két hete folyamatosan tüszögök és folyik az orrom. Mitöl lehet?

Allergiás vagyok a parlagfűre és a poratkákra. Anya már az ágyamat is meg az egész szobámat kiporszivózta.

Valamikor elmúlik és 2-3 óráig semmi bajom. Utánna elkezdi csiklandozni az orromat és nem birom abbahagyni a tüszögést.

Lehet hogy allergiás vagyok valamilyen növényre ami most virágzik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: poratka, allergia, parlagfű, tüsszögés, orr

2014. júl. 5. 10:35  Privát üzenet  

A válaszok
Ez nagyon érdekes, mert én is így vagyok, elvileg arra vagyok allergiás, amire te, meg az ürömre, de az ugye parlagfűhöz nagyon hasonló. Édesanyám is csak parlagfűre. Mégis mindkettőnknek vannak 2-3 hete allergiás tünetei, pedig nem is ugyanott lakunk. Nekem csak ritkábban jön ki szerencsére, azután jött ki, hogy elkaptam ezt a hasmenős vírus járványt és legyengült az immunrendszerem. Én naponta iszok grapefruitmag kivonatot (citrocsepp nevűt), és az sokat segített.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. júl. 5. 12:44 Privát üzenet

Egyébként itt megtalálod a legaktuálisabb (bár így is pár napos) pollenjelentéseket: [link]

(előző voltam)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. júl. 5. 12:45 Privát üzenet

Orbit rágó,Halls cukor legyen nálad!

Tudom,mert már 15 éve csinálom! ;)

Ja! Ha nagyon nem bírod,langyos(!!!) teába Calcinusc ampulla..A forró tea lebontja!

És próbálj Naponta sokszor arcot mosni! A hajmosás is számít..a ruha..minden.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. júl. 20. 09:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Folyamatosan tüsszentek, és folyik az orrom, másodpercenként meg kell megtörölnöm, rosszabb esetben bedugul az orrom. Mi a bajom, és mitől múlhat el?
5. hetes terhes vagyok. Folyamatosan folyik az orrom, egész nap. Illetve rengeteget van bedugulva. Fogalmam sincs mit lehetne ez ellen tenni. Van ötletetek?
Reggel óta fáj a lapockámm mint a bűn folyik az orrom folymatosan és tüsszögök az orromban nyomó érzést érzek és a tüdőmben is mi lehet a bajom? Ja és a szájpadlásom folyamatosan viszket.
Párom gyógyszeres ujjal belenyúlt a szemébe. Ma folyamatosan könnyezik, és folyik az orra. Orvos? Vagy mit ajánlotok?
Mi lehet a bajom, ha folyamatosan vagy majd meg fagyok, utána meg folyik rólam a víz, és nem vagyok lázas?
Ma együtt voltam a párommal (kb.12 órája), azóta folyamatosan folyik belőlem valami. Mi ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!