Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Jön a tüsszentés nagy ingere,...

Kecskeméti Lászlóné kérdése:

Jön a tüsszentés nagy ingere, és aztán elmulik, nagyon rossz, egy pár hete, vagy 2 hónapja nem tudok tüsszenteni, egyszerüen hatalma inger, aztán mintha elvágnák, csak marad a rossz érzés. Mi lehet az oka, lehet-e valami betegség mögötte?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 23:24
 1/2 piriiiiii ***** válasza:
Fogalmam sincs, mi lehet az ok, de nem jelent jót, pláne, hogy hallottam olyanról, hogy valaki elfojtotta a tüsszentést, és elpattant emiatt egy hajszálér az orrában.
2014. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 XxVivixX6 válasza:

Járj túl rajta egy egyszerű módszerrel!

Egy fülpiszkáló segítségével,(amivel kárt se teszel benne és kíméletes a borssal ellentétben)csikizd az orrod azon részét, ahol a leginkább csavarja,(ki lehet tapasztalni)és ettől a plusz ingertől el fogod magad tüsszenteni...hidd el, ekkor a hapcizás nagyon jól fog esni és idővel megszűnik majd ez az elmúló inger is!

Nekem hasonló problémám volt, megcsináltam párszor, megoldotta!

Remélem segíthettem! ;)

2014. aug. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!