Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Elkezdődött az allergiám...

Elkezdődött az allergiám nátha tüsszögés könnyezés stb de tavalyi gyógyszerem elfogyott és nem vált be az allegra és még valami másikat is próbáltam mit javasolnátok mit szedjek ami elmúlasztja a szénanáthát?

Figyelt kérdés

Mennyiben befolyásolja hogy mellette Frontint szedek és fogamzásgátló tablettát is?Bevehetem mellé ezeket is?

A háziorvoshoz most nem tudok elmenni egy vénykötelest szeretnék kipróbálni.A gyógynövény teák se segítenek iszok néha egy csésze útifűvet.

A Zilola bevált valakinek?



2014. aug. 18. 11:09
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
A vényköteles szerhez háziorvos kell. Hogy neked mi használna, azt senki sem tudja megmondani, de azt tudnod kell, hogy az allergia elleni szereket már jóval az adott növény virágzása előtt el kell kezdeni szedni.
2014. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem vényköteles amúgy a Zilola!


Értem.. köszönöm a hasznos infót..pff

2014. aug. 18. 11:58
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem a Zilolára írtam, hanem arra, hogy vénykötelest szeretnél kipróbálni. A nem vényköteleseket nem ismerem, mert gyenge hatóanyag tartalmúak, én csak vényköteleset szedek (és az idén az sem tökéletes, nagyon erős most a parlagfűszórás, köszönhetően az időjárásnak).
2014. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ó bocsánat elírtam nem vénykötelesre gondoltam! Esetleg valami jó orrspray?Mert most nem tudok elmenni háziorvoshoz.

Ami nem drága?

Sós víz is jó állítólag csak eltűnt a pumpás orrspray-m.:(

2014. aug. 18. 14:27
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
orrsprayből én a sima tengervizeset használom, mert az kimossa az orrból a pollent (hagyom az orromból kifolyni,előrehajolva a csap fölött + orrfújás), és ami még segít, az az arcmosás, ahogy beérsz kintről (rengeteg pollen tud az arc szőrén, szempillákon, szemöldökön fennakadni), és a mindennapos hajmosás este, mert akkor éjjel nem lélegzed be a nappal a hajadra "ült" polleneket. Ezek olyan praktikák, amihez nem kell gyógyszer, de lényegesen tud javítani a közérzeten.
2014. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem akkor tengervizeset veszek.Már vérzett az orrom reggel annyit fújtam.

Akkor a sminket elfelejthetem ha folyton az arcomat kell mosni..

:S

hajmosás mindennap és beszárítás az is fárasztó de ha segít akkor okés..de ha nyitva van az ablakom úgyis beszállnak a pollenek akkor nem tök mindegy?

2014. aug. 18. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod, nem teában.Jó pár ismerősömnek segítettek és már tünetmentesek. Jobbulást!
2014. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"de ha nyitva van az ablakom úgyis beszállnak a pollenek"


Éjjel szellőztess, naplemente után nyisd ki és reggel a harmat felszáradása előtt csukd be.

2014. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezt nem lehet mert nem egyedül élek sajnos.

Apukám tárva nyitva hagyja a terasz ajtót sajnos beteg és neki nem lehet ezt elmagyarázni miért ne csinálja.:(

2014. aug. 19. 11:08
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Értem. Az nagyban megnehezíti a helyzetet. Akkor ha van saját szobád, ott próbáld meg csukva tartani az ajtót/ablakot.
2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!