Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergiára hatásos...

Parlagfű allergiára hatásos gyógyszer?

Figyelt kérdés

Folyik az orrom meg el van dugulva.

Régebben használtam Claritint meg Allegrát, de én ezektől köhögtem. Valami másmilyen gyógyszert tudtok ajánlani, ami nektek bevált?

Köszönöm!



2014. aug. 27. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A leghatásosabb - a jelenlegi állás szerint - a KAPATOX.

.

Az, hogy másnak mi vált be és mi nem, nem biztos, hogy nálad ugyanúgy történne.

Én a gyógyszerésszel beszélném meg a dolgot.

2014. aug. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Awamys vált be most már harmadik éve. Tegnap el is felejtettem fújni, olyan szinten használ. Pedig már 25 éve ettől szenvedek és régebben már fulladtam is, borzasztó volt. Mindne szert kipróbáltam rá, az antihisztaminokból a Zyrtec nagyon picit haszált, semmi más. És egy hónapig a homeopátiás szerek közül az Allium Cepa, de utána már az sem. A szemem viszket kicsit, mert nem vettem szemcsöppet lustaságból, de napi egy papírzsepivel elvagyok. Viszont a férjemnek nem használt ugyanez ami nekem igen, sőt szédült és rosszul volt, így abba is hagyta. Szóval nem egyforma tényleg.
2014. aug. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit (az előbb sajnos lemaradt), hogy az orrspré rendszeres használata nem tesz jót az orrnyálkahártyának.

Javaslom továbbra is a patikusnál érdeklődést.

2014. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A patikus a legdrágább szert fogja ajánlani, pontosan attól a cégtől, amelyik gyógyszerügynökkel éppen kapcsolatban van. (foglalkoztam patika teszteléssel, tudom mit beszélek)

A körzeti orvos pedig elküld allergológiára, ahol megállapítják az allergiát és felírják ugynazt a drága semmire se jó szert. Nekem volt, hogy az orvos felírta egy gyógyszerből hogy egy tabletta helyett kettőt vegyek be este, majdnem meghaltam, mert elkezdtem tőle fulladni, dagadt tőle a torkom, mindenem. Sajnos a parlagfűallergia nagyon egyértelmű tünet, de az orvosok is csak kísérletezni tudnak.

2014. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a szteroid sem tesz jót a szervezetnek, az antihisztaminok meg a májnak, de ha az ember el akarja közben végezni a munkáját is és élni akar, muszáj valamit használni rá.
2014. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj elfül-, orr- gégészetre

Majd ott ajánlanak valamit

2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!