Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek allergiás szemhéjtusra?

Lehetek allergiás szemhéjtusra?

Figyelt kérdés
A szemhéjam elkezdett kiszáradni és hámlani, most már nem használok szemhéjtust (2 hétig használtam), a szemhéjtustól van? most kenem a szemhéjam arcápoló krémmel, mikor a napon először kenem be, akkor még eléggé csípi pár percig (mint amikor az ember keze kiszárad és csípi a krém) de 2 napja nem használom még csak a szemhéjtust. Ha kenem a szemem, és továbbra se használom, akkor el fog múlni?

2014. szept. 17. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen kence kiválthat allergiás reakciót. Ne kend egy ideig. (egy-két hét) utána ismét megpróbálhatod, de ha akkor is előjönnek a tünetek, jobb ha lemondasz a szemhéj tusról.
2014. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ. :)
2014. szept. 17. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is 3 hete pedig én nem használok semmilyen kozmetikai szert a szemhéjamra.
2022. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!