Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hiperérzékeny glutén laktóz...

Rossina46 kérdése:

Hiperérzékeny glutén laktóz intoleranciám van. Szigorú diétát követek, de mégis sokszor puffadok fáj a hasam és szeles vagyok ami elég fájdalmas. Mivel tudnám a puffadást csökkenteni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem b6 vitamin hiányod van. Próbáld meg hogy ha beveszel egyet mennyire hatásos. Én hónapokig tartó puffadással küzdöttem, ami már átment folyamatos hányásba is, még végül bevettem b6vitamint, és sokkal jobban lettem. Ma már minden nap szedem. Elképzelhető hogy a diétád miatt nem jut be elég a szervezetedbe.
2014. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma ki próbálom. Most voltam teljes vérképen. És nem valami jó. Vashiany és minden egyéb minuszos.es még csak 29 vagyok...
2014. okt. 9. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!