Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok az ibuprofenr...

Borosta2 kérdése:

Allergiás vagyok az ibuprofenre milyen fájdalomcsillapítót írassak orvossal mert a vény nélküliek szinte mind ibuprofenesek vagy gyengék?

Figyelt kérdés
Nagyon erős fejfájásom van már napok óta de tétlen vagyok.

2014. okt. 14. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha megkérdeznéd tőle? Csak jobban tudja, mint mi itt a gyk-n.
2014. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számtalan egyéb nem szteroid gyulladáscsökkentő-fájdalomcsillapító van, pl. paracetamol, diclofenac, továbbá szteroidszármazékok... Mondd neki, hogy allergiás vagy az ibuprofenre, és ír másfajtát. Sőt, ha mondod, hogy mi a panaszod (fejfájás), akkor célzottan olyat ad, ami esetleg arra még jobb is.
2014. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejfájásra én Quarelin-t szoktam felíratni.
2014. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Cataflan-t kaptam azt mondta elég erős szerintem egyáltalán nem de legalább használ.
2014. okt. 15. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Cataflan-al vigyázz, tényleg erős, a gyomrodat, májadat tönkreteszi.
2014. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kefalgint 2 szemet egyszerre bevenni fejfájásra.direkt erre valo.a cataflam nekem is gyengusz.
2014. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!