Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kb két napja megjelentek a...

Kb két napja megjelentek a hasamon és a combom környékén kisebb nagyobb szúnyogcsípéshez hasonlító (csak a fél hasamat beterítő) "kelések", jobb szót nem tudok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Először arra tippeltem, allergia, ezért is raktam ebbe a kategóriába. Tegnap este jelent meg először, délután még biztosan nem volt rajtam, mert azt láttam volna, amikor átöltözök.

Aztán még este elmúlt, de reggelre újra előjöttek, egyre több, és egyre nagyobb. El is mentem orvoshoz, kilenckor értem oda, és addigra elmúlt. Nagyon ijesztő, de már kezdtem megnyugodni, hogy na végre véglegesen elmúlik, az orvos szerint nem lehet nagy probléma, szerinte is allergia... És most, nagyjából fél órája vettem észre, hogy megint megjelentek rajtam... mindenhol. A hasamon, felterjedt a mellemhez, a hónaljamnál is van, és enyhén viszket.

Nem is tudom, hogy tudnám jellemezni, de kicsit kitüremkedik, és a széle enyhén pirosas... Ha valaki tud, akkor segítsen, azt lenne jó tudni, hogy mi is ez!

Gondolkodtam rajta, hogy most bemegyek orvoshoz, hadd nézze meg, de már nem rendel... Köszi előre is a segítséget!



2014. nov. 18. 13:37
 1/4 anonim válasza:

Gondolkozz mit csinálhattál akkor amikor megjelentek rajtad!

délután átöltöztél... akkor nem volt viszont este megint.. Mibe öltöztél?? lehet hogy az a ruha olyan anyagból van, vagy olyan anyaggal érintkezett, hogy az váltotta ki.

2014. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam, de mindent úgy csináltam, mint eddig, a ruha csak a tornaruhám volt, de az is ugyanúgy ki volt mosva, és ugyanazzal a mosóporral... minden ugyanolyan volt. Nem tudom, és kétségbe vagyok esve. :(
2014. nov. 18. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
fényképezd le, és vidd el a képet az orvosnak
2014. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a legjobb nyugtató a víz!

minden nap akár 30-40 percíg is fürödj!

nekem elmulasztotta

2014. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!