Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tehetnék? Valakinek van...

Mit tehetnék? Valakinek van hasonló tünete aki tudja kezelni vagy ért hozzá?

Figyelt kérdés
Már régóta szenvedek az ekcémától. Mikor kisbaba voltam a fejemen volt aztán a hajlatokban . És most az ujjaimon három éve. Ilyen kis hólyagok jönnek ki az ujjamon és viszket piros és sebes lesz és terjed is. Valamikor jobb valamikor meg elviselhetetlen. Voltam csomó bőrgyógyásznál és csomó kenőcsöt is kipróbáltam de már nem hatnak. Vagy valamit az étrendemen kéne változtatni? mert ilyenről is olvastam már. Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 18. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem laktóztól, haltól jön ki az ekcéma. Meg kellene állapítani, hogy mire vagy allergiás. Addig pedig kend a bőröd Excipial U Lipolotion testápolóval. Utoljára Bécsben vettem patikában.
2014. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. allergia vizsgálat keresztallergiát mutatott ki.
2014. nov. 20. 22:14
 3/3 anonim válasza:
Az én lányomnak (14) most jött elő nagyon csúnyán. Biztos próbáltad már de hátha valakinek segíthet: Perilla krém. Két napja keni és nagyon szépen javul tőle. Biztosat csak pár nap vagy hét után tudok mondani.. De a sok tej az nagyony csúnya dolgokat tud csinálni ha feltelik a szervezet...(én ezt hallottam)
2014. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!