Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lehetek a mézre?

Allergiás lehetek a mézre?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy jót tesz a bőrnek ha mézzel bekenem és 15 percig rajta hagyom. Kipróbáltam de nekem nagy, piros foltos lett az egész arcom. Nem fáj de viszket.

2014. dec. 22. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell mindent elhinni.
2014. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2can válasza:
Lehetséges ,hogy allergiás vagy a mézre,de azt elöbb észrevetted volna fogyasztáskor. Ha száraz a börtipusod nem a méz lessz a megfelelö megoldás,ha nem akkor talán a rossz minöségü méz is lehet az oka. Egyik ismerösöm joghurttal keverte össze úgy használta,láthatóan segített neki.
2015. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nem száraz inkább zsírosabb kategória.. A méz meg házi volt de már többet nem próbálkoztam. Végül a kecsketejes szappan vált be ami természetes szépítőszer. :)
2015. jan. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!