Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok. Voltam...

Mzz591 kérdése:

Allergiás vagyok. Voltam dokinál megvizsgáltak vettek vért meg csepektettek a kezemre. Annyi derült ki hogy allergiás vagyok a fekete ürümre. De az már nem virágzik és az allergiám még azóta is tart. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az adataimat törölték az orvosnál mivel hogy úgy voltak vele hogy megvan a probléma. De úgy tűnik mégsem.Mindig csak este jön ki rajtam. Szerintetek lehet belőle valami gond ha nem foglalkozok vele ? Mert csak esténként jön ki meg néha napközbe egy kicsit.

#allergia #továbbra is.
2014. dec. 27. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán olyanra vagy allergiás, amit nem vizsgáltak. Alaposan meg kell vizsgálni a környezetedet, amikor éppen előjön a pontosabban nem részletezett tünetekben megnyilvánuló allergia.
2014. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!