Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez most milyen allergia...

Ez most milyen allergia lehet? Vagy ez nem is attól van?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja megjelentek kiütések a mellkasomon, nagyon viszkettek. Elmentem háziorvoshoz, felírt egy krémet, ami ott elmulasztotta, majd kijött a hasamon. Először kis felületen volt, de aztan már az egész hasam tele volt és véresre vakartam. Megjelent a nyakamon is hátul, illetve a lábamon stb.

Elmentem bőrgyógyászhoz, azt mondta atiópiás dermatitis valószínüleg, illatanyag allergia, ne használjak ilyeneket, váltsak le mindent, adott krémet is.


Persze jobb lett tőle, de azóta is viszket és nem múlik el teljesen, már majdnem 2 hete hogy orvosnál voltam. Viszont elolvastam az ételallergia tüneteit és azokat is megtaláltam magamon.

Ugye a kiütések, viszketés, hasmenés, gyomorfájdalom. Ezek mellett észrevettem, hogy mostanában ha felmegyek a szobámba (2. emelet, szóval nem nagy táv), utána szapora a szívverésem és nehezen veszem a levegőt. Mivel rendszeresen sportolok, így nem hiszem hogy attól lenne, hogy kimerülök, mire felérek. Ez is lehet az allergiától?

Orvoshoz biztos visszamegyek, csak érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.

Bocsánat, hogy hosszú lett.

18/L


2015. jan. 1. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!