Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagy a fekete...

Mzz591 kérdése:

Allergiás vagy a fekete ürömre. Jelenleg keresztallergiára gyanakszom mert minden nap kijön rajtam az allergia. Ha elmennék a bőrgyógyászhoz akkor ha kérnék tőle egy beutalót ételallergia vizsgálatra akkor azért nekem kellene fizetnem?

Figyelt kérdés

És olyat lehet hogy én mondom meg neki hogy miket vizsgáljon gondolok itt fűszerekre, gyümölcsökre.

Mert vannak sejtéseim hogy mitől lehet, de nem vagy benne teljesen biztos.



#fekete üröm #keresztallergia vizsgálat.
2015. jan. 23. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
TB kártyád ha van, akkor nem kell fizetni a vizsgálatért. Egyszerre sok vizsgálatot viszont nem csinálnak meg, csak ami indokolt. Mondanod is kell, hogy mire gyanakszol.
2015. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót ;)
2015. jan. 23. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt még hányszor fogod megkérdezni?
2015. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Füves Gyuri bácsi hozzászokást javasol


keress rá,mert csaK félig emlékszem: még virágzás előtt egy kiskörömnyi levelet 1 dl hidegvízben áztatni és meginni.


Nekem is volt nagyon erős, aztán, mintha elfújták volna a többi allergiámmal együtt ...

azt hiszem fejben dől el, gátlásokra, fóbiákra gyanakszom, de nem tudom a kész receptet.

2015. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!