Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütések vannak az egész...

Kiütések vannak az egész lábamon és az alkaromon! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tele van piros foltokkal a lábam, leginkább a térdhajlatnál van sok ilyen kiütés szerű piros folt, de konkrétan az egész térdem is kiütéses, mintha csalánnal érintkezett volna. Az alkaromon kevesebb van, de mind ott és mind a térdemen nagyon viszket és éget. Tegnap délután óta van ez.
2015. márc. 21. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamiféle gyógyszert vettem be rá reggel, attól visszahúzódtak a kiütések, de estére megint nagyon durván kiújult, és most már a hasamon is van egy pár folt. Próbáltam hintőport is, de semmi hatása.
2015. márc. 21. 23:20
 2/5 anonim válasza:
Voltál már bárányhimlős én arra tippelnék. Mindenesetre ne vakard!
2015. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, már voltam kb. 5 évesen. Ezek nem bárányhimlőhöz hasonlítható kiütések, néhol kisebb foltok vannak, néhol nagyobbak, mintha csalánpárnába feküdtem volna.
2015. márc. 21. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmi, mint ami a képen látható:


[link]

2015. márc. 21. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen allergiás dolognak tűnik, igyál Calcium pezsgőtablettát és menj el bőrgyógyászatra.
2015. márc. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!