Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia, vagy csak érzékeny...

Allergia, vagy csak érzékeny a bőröm?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánaolvasni, de nem találtam pontos választ a kérdésemre. Az történik, hogyha körömmel, vagy foggal, esetleg kissé élesebb tárgyal (pl szívószál vége) megnyomom a bőrömet, még ha nem is erősen, kb 5-10 perc múlva elkezd viszketni, és kipúposodik, mint a csalánkiütés. Ez normális reakció, vagy csak az én bőröm túlérzékeny?

2015. márc. 24. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nem normális reakció

nekem is mot kezdődött, a családtagom már nem ehet preparált ételeket, félek, hogy nálam is most kezdődik :(


demmi durvára ne gondolj :(

bolti tej, vaj, sajt, felvágott, tartós kenyér, lepermetezett tőkehús

... minden tartósítva van :(

Ha nem látnám a durva allergiás reakciót nem is hinném el ...

szerintem az emberek bagy része el sem hiszi, aztán csak rakódik a szervezetünkben az allergén ...

2015. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlérzékeny lehet, van akinek fizikai kontaktustól alakul ki allergiás csalánkiütés.

Te tudod mennyire zavaró, bőrgyógyásznak érdemes lehet megmutatni. A konkrét októl függetlenül tényleg vannak ételek, amelyek rontják az allergiás tüneteket.

Általánosságban az allergiát csak tünetileg lehet kezelni, vagy elmúlik egyszer, vagy nem.

2015. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!