Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lánynak milyen...

Allergiás lánynak milyen virágot ajándékozhatok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom pontosan milyen allergiája van. Annyit tudok, hogy porallergiaként mesélte és pl. a gyöngyvirágra biztosan allergiás tünetei vannak, mert erről volt egy sztorija. Legutóbb 3 kakastaréjt vettünk együtt, de azt balkonládába szánja.

Sajnos nem értek hozzá, így tudnátok segíteni, hogy milyen virágok léteznek amelyeknek minimális, vagy nincs hatása?


2015. jún. 26. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Alergias lanyt megkerdeznem, hogy mi a kedvenc viraga, vagy vinnek inkabb edesseget.
2015. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Allegiás lányt elvezetném egy olyan helyre, ahol az allergiát kivizsgálják é gyógyítani is tudják.
2015. jún. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben és a kérdést is megválaszolná valaki?
2015. jún. 27. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet pl. szegfűt, rózsát, tulipánt.

Egynyáriak közül ritkán okoz gondot a tátika, a nebáncsvirág, a törpe lobélia, a borzaskat, vagy a hamvas zsálya .

Évelők közül árnyékos helyre ajánlottak a bőrlevelek , árnyékliliomok vagy a meténgek

2015. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ironhide12 válasza:
Művirág arra tuti nem allergiás :D
2015. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is pollenallergiám van. A rózsára szerencsére nem vagyok allergiás, illetve az egyik kedvencemre sem, az íriszre

Imádom. Vagy vehetsz neki egy szép cserepes muskátlit, azok is szépek és arra sem vagyok allergiás. Ha sima pollenérzékeny, akkor ezeket veheted neki!:)

2015. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!