Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lennék a citromfűre?

Allergiás lennék a citromfűre?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a Balea málna és citromfű tusfürdőt és tisztára kipirosodott tőle a bőröm meg egy kissé éget. Több Balea tusfürdőt is használtam már eddig, de egyiknél se volt ez. A málnára tudom hogy nem vagyok allergiás. Tartalmazhat ez olyan összetevőt ami más Balea-ban nincs benne? Vagy tényleg a citromfűre vagyok allergiás?

2015. aug. 3. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

2 módon derítheted ki:

1, összehasonlítod a többi balea termékkel mondjuk a boltban, ha már kidobtad a flakont (hátoldalon az összetevők)

2, szerzel citromfüvet és egy kis folton hozzádörzsölöd a kezedhez. Ha piros lesz, akkor az volt az oka.

2015. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen valamiért nincsenek rajta magyarul az összetevői.
2015. aug. 3. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ha leírod ide esetleg segíthetek/ünk lefordítani. Amennyiben angolul rajta van. Amúgy a citromfűs kipróbálás még mindig áll, avval is kiderül, hogy az e vagy nem az e.
2015. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!