Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Mitől viszkethetek általában éjszaka?

Most is két órát aludtam ,ez így megy kb két hete.mióta hazajöttem a nyaralásból.

Arra ébredek,mint most is,hogy hol itt,hol ott viszket a testem. Néha olyan,mintha megcsípne valami,odanézek és semmi nem látszik .

Van amikor ,főleg a combomon ha megvakarom ilyen kis sömörkeszerű jelenik meg,mintha az a rész libabőrős lenne. Egy kis idő múlva ez eltűnik. Úgy viszketett mindkét belső karom végig,majd meg őrültem tőle és nagyon idegesítő,hogy minden éjjel ez van. Mi lehet ez,vagy mitől lehet?

2015. aug. 15. 02:09  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem van egy, vagy több alattomos szúnyog a szobádban.

Takaríts ki porszívóval, minden rést, repedést szívass át.

Ha nem tudod ezt megcsinálni, használj rovarölőt.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. aug. 15. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi ,de ez biztos,hogy nem szúnyog.Olyan mintha valamire allergiás lennék... :(

# 2/4Időpont 2015. aug. 15. 17:10 Privát üzenet
Te tudod! De én is tapasztaltam sokszor már sok év alatt, még télen is hasonló viszketegséget. Mindaddig kínlódni szoktam, amíg az egész lakást át nem fújtam cemotoxal. Az ágy alá, a polcok közé, szekrény mögé is be kell fújni. Az nem biztos hogy szúnyog, de ahhoz hasonló repülő rovar. A csípésének nem marad helye, még csak meg sem duzzad, de ha több helyen megszúr, akkor szinte az egész test viszket. Azt nem mondom, hogy nem allergia, de ezt az allergiát, ennek a bogárnak a nyála váltja ki.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. aug. 16. 08:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké,köszi a választ. :)

# 4/4Időpont 2015. aug. 16. 09:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Középiskolás leszek szeptembertől és kollégista leszek. Félek, hogy esetleg éjszaka átázok. Olyankor mi a teendő, hogy ne legyen olyan ciki? Illetve mindenképp taponra akarok...
Valami megcsíp minden éjszaka alvás közben, mi lehet ez?
Tejfehérje mikor ürül ki csecsemőknél a szervezetből?
Mi lehet ez? Éjszaka enyhén piros kiütések jöttek ki rajtam? Viszket is nagyon.
2 hete már, hogy éjszaka intenzíven viszket mind a 2 tenyerét de nem látszik rajta semmi mi lehet ez?
Nem konnyu fizikai munkat vegzek. Ejszaka ego fajdalmat erzek a kezfejemben es alig birom mozditani az ujjaimat, ami reggelre elmulik. Lehetseges h allergia a mosogatoszerre?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!