Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől viszkethetek általában...

Mitől viszkethetek általában éjszaka?

Figyelt kérdés

Most is két órát aludtam ,ez így megy kb két hete.mióta hazajöttem a nyaralásból.

Arra ébredek,mint most is,hogy hol itt,hol ott viszket a testem. Néha olyan,mintha megcsípne valami,odanézek és semmi nem látszik .

Van amikor ,főleg a combomon ha megvakarom ilyen kis sömörkeszerű jelenik meg,mintha az a rész libabőrős lenne. Egy kis idő múlva ez eltűnik. Úgy viszketett mindkét belső karom végig,majd meg őrültem tőle és nagyon idegesítő,hogy minden éjjel ez van. Mi lehet ez,vagy mitől lehet?


2015. aug. 15. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy, vagy több alattomos szúnyog a szobádban.

Takaríts ki porszívóval, minden rést, repedést szívass át.

Ha nem tudod ezt megcsinálni, használj rovarölőt.

2015. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ,de ez biztos,hogy nem szúnyog.Olyan mintha valamire allergiás lennék... :(
2015. aug. 15. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudod! De én is tapasztaltam sokszor már sok év alatt, még télen is hasonló viszketegséget. Mindaddig kínlódni szoktam, amíg az egész lakást át nem fújtam cemotoxal. Az ágy alá, a polcok közé, szekrény mögé is be kell fújni. Az nem biztos hogy szúnyog, de ahhoz hasonló repülő rovar. A csípésének nem marad helye, még csak meg sem duzzad, de ha több helyen megszúr, akkor szinte az egész test viszket. Azt nem mondom, hogy nem allergia, de ezt az allergiát, ennek a bogárnak a nyála váltja ki.
2015. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ. :)
2015. aug. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!