Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Anyukamnak bedagadt a szeme...

Anyukamnak bedagadt a szeme az allergiatol, piros, eget neki, ajanlanatok valamit ra a szemcseppen kivul?

Figyelt kérdés
Szed gyogyszert is, de ugy sajnalom. Nincs valami ami valakinek bevalt, gyogynoveny, vagy gyogyszer?

2015. szept. 3. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Teafaolaj.
2015. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A teafaolaj kiégeti a szemét.

Kamillás borogatás. Jó eséllyel leviszi a duzzanatot. Nekem legalábbis komfortosabb.

2015. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez valoszinuleg szenanatha miatti kotohartyagyulladas. teafaolaj van itthon de szerintem sem kene szembe tenni, de azert koszi. kamillat tegnap tett ra. de meg mindig duzzadt :( koszonom !
2015. szept. 3. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Én simán hideg vízzel szoktam megpaskolgatni, elég sokszor, fél-egy óránként. Szemcseppet nem is használok. Anyukádnak segít a szemcsepp? Annak valamelyik összetevőjére nem lehet allergiás?

Szemcseppen kívül szed valamit allergiára? H a nem, akkor ajánlom a grapefruitmag-kivonat (Citro csepp néven kapható) kúrát, én napi 3*10 cseppel vittem le most is a tüneteimet, pedig első nap csúnyán kijött. De mivel a grapefruit más gyógyszereket befolyásolhat, ezt csak magában merem ajánlani. (Szemcsepp, orrcsepp persze mehet mellette.)

2015. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszi szepen! veszek grapefruit cseppet is akkor.Tegnap volt gyogyszertarban es kapott Alleopti szempcseppet, de szerintem nem az segit hanem a tabletta, Zilola a neve. remelem segit valamit, veny nelkul kaphatok. En is a termesztes gyogymodok hive vagyok de mar nagyon szenvedett es a kamilla meg a viz sem hasznalt. meglatjuk. koszi mindenkinek
2015. szept. 3. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Sem grepfruit sem teafaolaj mert kiugrik az ablakon.

Ahogy írták, szemcsöppek de inkább a kamillaforázattal való öblögetés.

2015. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a grapefruitkivonattól semmi baja nem lesz, ha elkerülte volna a figyelmed, én azt nem külsőleg, hanem BELSŐLEG, azaz szájon át fogyasztva ajánlottam!
2015. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kiprobaljuk belsoleg a teafaolajat is mert most van itthon, es a kesobb veszek grapefruitmag olajat is !! koszi szepen!
2015. szept. 3. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


"Belsőleg való használatra csak a nagyon biztonságos, bio illóolajok alkalmasak!"


(Én nem használnám hígítatlanul. Egyszer két cseppet tettem tisztasági betétre, mintha tüzet gyújtottak volna alattam... pedig bio volt.)

2015. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
adtam anyukamnak egy evokanal mezbe 2 csepp teafaolajat. es most remenykedek :) koszi mindenkinek
2015. szept. 3. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!