Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcema ellen kinek mi vált be?

Ekcema ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Egy éve jott elő a kezemen nagyjából tudom mitől... az erdekelne kinek mi vÁlt be rá mert sajnos nagyon szét van repedve akar mivel kenem nem javul. Holyagok viszketes es jön a szárazság repedezes. Mit hasznaljak mit próbálják ki???

2015. szept. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az exxema repair vált be, már akkor kezdem használni, amikor csak sejtem, hogy ki fog jönni. Nem egy csodaszer ez sem, de azért teszi a dolgát.
2015. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elocom-os kenőcs
2015. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel az ekcéma a belső szerveink problémája elmegyek a kínaiakhoz, kapok rá szert, ami kigyógyít. Ezt nem bízom a kozmetikusokra.
2015. szept. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kecsketejes szappant próbáld ki
2015. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a dm balea 15% urea testápolója sokat segített. Nem teljesen szívódik be, kicsit zsíros érzetet hagy. Szteroidmentes, 250ml kb. 700Ft.
2015. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!