Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit érdemes kipróbálnom?

Mit érdemes kipróbálnom?

Figyelt kérdés

A kezemen van egy kisebb foltban ekcémám.

Ki van fehéredve,és repedezve.

Bőrgyógyász írt fel szteroidos krémet,mosakodót.Semmit nem használt.Vettem rá sudo krémet,amíg kenem addig legalább nem fáj,de más hatása nincs.

Elkezdtem szedni az allergia gyógyszeremet.Ettől úgy nézett ki,hogy múlóban van,de ez a csoda is csak 2 napi tartott,megint úgyanúgy néz ki a bőröm.

Szerintetek érdemes vennek exxam krémet vagy fekete köménymag olajat vagy olivaolajat?



2015. nov. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a grapefruitmag csepp kúrát kezdeném el (belsőleg) és kenni pedig bio szűretlen kókuszolaj. Fontos, hogy utóbbi bio szűretlen legyen, a boltban főzésre kapható nem jó! (DM-ben kaphatsz pl. megfelelőt.)


(Ja és a szteroidos krém: egy idő után elvékonyítja a bőrt, és lehet, hogy ront is az állapoton, ezért huzamosabb ideig nem ajánlott.)

2015. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El is múlt tőle ?
2015. nov. 4. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Grapefruitmagcseppet én légúti allergia miatt használom, csak a csúcsszezonban éreztem kb. 2-3 napig az allergiát, és ezt gyógyszer nélkül. Kókuszolajat solar dermatitisre használom (az napfényre adott allergiás reakció, nem magamon, hanem családtagon), nagyon lassan javult, de már majdnem szépnek mondható a bőr (korábban teli volt apró vérző sebekkel).
2015. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utóbbin a szteroidos krém inkább rontott, mint használt, totál elvékonyodott a bőr és folyton ki is repedt.
2015. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!