Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek emberre allergiás?

Lehetek emberre allergiás?

Figyelt kérdés
Tegnap mielőtt találkoztam egy sráccal aki tetszik az előtt egy órával hirtelen elkezdett izzadni a tenyerem.Gondoltam ez még nem gond aztán nagyon elkezdett melegem lenni és hirtelen vörös foltok lettek a nyakamon és az arcomon.Kimentem a hideg levegőre,lángolt az arcom.De amint bejöttem azt hittem jobb lett de nem..Csak még pirosabb lettem es elkezdtek piros pattanás szerű valamik kijönni az arcomon.Nagyon csípett és viszketett.Azthittem a sminkkel volt valami de nem mert utána másnap kipróbáltam és semmi bajom nem lett.A kajától se lehetett mert semmi olyat nem ettem amit amúgy nem szoktam minden nap.Másnap egész nap semmi bajom nem volt aztán jött egy erotikusabb üzenet a sráctól és már megint elkezdődött.Volt már valaha barátom meg nem hiszem,hogy szerelmes lennék mert még nagyon az elején vagyunk meg annyira annyira nem vagyok oda érte.De mégis mielőtt találkoztunk kijött rajtam meg akkor mikor csókolóztunk is éreztem,hogy borzasztóan csíp az arcom meg amikor írt.16/L

2015. nov. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig lehet hogy tudat alatt vonzódsz iránta,és a test ilyen tüneteket produkál. Vagy valami olyan dezodorja,tusfürdője,olyan anyagú ruhája stb van,amire allergiás vagy
2015. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De amikor írt akkor nem volt jelen szóval ezzel nem lehet baj.De igen ez a tudatalatti dolog lesz az indok szerintem.Csak meglepő a dolog.
2015. nov. 8. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj hozzá jelen lennie,én is voltam így,és csak gondoltam rá,úgy felment a vérnyomásom,hogy nem kaptam még levegőt se,megszédültem,nekem ilyen tüneteim voltak,tudatalatti dolog simán
2015. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nahat,ez nagyon érdekes! Lehet ismered öt elozo eletedbol,eleg meghatarozo szemely lehetett az eletedben,ha ilyen reakciokat valt ki a tested. Vagy lehet lesz koztetek valami,ki tudja
2015. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 p64 válasza:

miután nagyon hasonló dolgokat tapasztaltam, elkezdtem utána nyomozni és a következőt találtam, szóval ezek szerint a válasz igen :)

[link]

2018. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!