Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcemam van de az orvosok...

Ekcemam van de az orvosok csak masfel honap mulvara adtak idopontot mikor mar nemi szervet kiveve mindenemen ott van es terjed, viszket. Hany eves kortol lehet felnott szakorvosokhoz jarni? Nagy szukseg lenne a valaszra mert sehol nem talaltam.

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a bőrgyógyászatra gyerekekkel is járnak.

Időpontot persze hamarabb ott sem kapsz sokkal.

Ha indokolt, akkor próbálj meg simán odamenni, lehet sokat kell várni, de a 3 óra jobb, mint a másfél hónap.

2015. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi:) megprobalom hatha sikerul.....
2015. nov. 22. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elérhető távolságban van, akkor érdeklődj a budapesti Heim Pál(gyermek) kórháznál, hogy van-e szabad ágy. Ha jól emlékszem, akkor csak az első 50 betegnek adnak sorszámot, de ha bejutsz a rendelőbe és meglátnak valószínű instant fel akarnak majd venni fekvőbetegnek. Többször kényszerültem befeküdni, és szinte mindig volt vidéki szobatársam.


Amit érdemes tudni, hogy sokat kell várni azután is, hogy felmentél az osztályra, (áprilisban voltam utoljára), nincs wi-fi. 4 fős szobák vannak.

2015. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:) igaz messze van de egy probat meger:) anyumekkal beszelek ez ugyben ^^
2015. nov. 25. 06:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!