Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 3D műszempilla ragasztóra...

3D műszempilla ragasztóra allergiás lettem. Mit tegyek? Lent többi.

Figyelt kérdés
2 napja kezdődött viszketéssel, azóta vörös, ég, viszket, kissé duzzadt és vízszerű váladék jön a szememből. Ezek alapján allergiás kötőhártya-gyulladás lehet. Azt mondta a kozmetikus, hogy kalciumot igyak sokat, leoldva csak a legvégső esetben legyen, mert aki hasonlóan járt hozzám, és leoldották neki a pillákat, a kórházban kötött ki, annyira eldurvult a leoldó miatt a gyulladás. Mit tegyek? Kamilla teával mosogattam eddig egyszer, kalciumot szedem. Visine-t csepegtettem kétszer, de nagyon csípett, nem éreztem javulást. Menjek el szemészetre? Ott le tudnák szedni?

2015. dec. 21. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a 4000res silány szempillákat rakasd fel ...és menj el mielőbb másik kozmetikushoz aki foglalkozik ilyennel...a szempillaragasztó alapból nem érhet szemhéjhoz, fennmaradni nem maradhat!

Nem a leoldótól jutottak kórházba hanem mert későn oldották le meg az sem mindegy mivel...de ha sokan jártak így nála akkor ott a kínai anyaggal vannak a gondok...szemészeten segítenek ha elmész..adnak antobiotikumos szemcseppet, meg "leszedik" ...azért idézőjel mert az hidd el jobban fog fájni...

2015. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irány a szemészet, és ilyen hülye, felelőtlen kozmetikushoz ne menj többet!
2015. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy meg érdekes, hogy többen jártak így nála, ez nem alergia lesz, hanem elb,szott valamit és fertőzést kaptatok.
2015. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!