Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcémám van. Elküldtek vérvéte...

Ekcémám van. Elküldtek vérvételre, hogy kivizsgálják glutén érzékeny vagyok-e, de az eredmény szerint minden rendben van. Viszont amikor kipróbáltam a glutén mentes étrendet, akkor teljesen elmúltak a kiütések. Most kinek higgyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

örülj neki,hogy legalább rájöttél,hogy mi okozza.:)

én allergia teszten voltam 1 éve. kb 40 anyagot vizsgáltak. egyik sem mutatott pozitív próbát.. itthon viszont 1-2 ugyanolyan anyagtól piros foltjaim lesznek. szóval ez nekem is rejtély.

2016. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folytasd a diétát, és majd egyszer újra vizsgáltasd meg magad. Ehhez hozzá fog tartozni egy bizonyos idejű normál étkezés, mert csak azután lehet ezt vizsgálni.
2016. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is az ekcéma az elsődleges tünet, de puffadásom is van, diéta hatására minden rendben. Most tervezem kivizsgáltatni de rögtön tükrözni akartak... igaz, hogy azért fizetni kell, hogy egy egyszerű vérvétellel kimutassák? (nekem azt mondták, hogy azért kell tükrözni mert a vérvétel fizetős, a tükrözés nem. de ez nekem nagyon hihetetlenül hangzik...)


Bár én az eredménytől függetlenül tartani fogom a diétát, hiszen akkor nincsenek kiütések, és nem puffadok.

2016. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!