Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Miért tüsszögök a szobámban?

Akárhol vagyok, semmi bajom, nem is vagyok allergiás se, de ha a szobámba vagyok akkor folyton tüsszögési ingerem van, és folyik az orrom. Párologtatóm is van pedig, hogy ne legyen száraz a levegő. Akkor mi lehet a baj? Talán penészes lenne a falam valahol? Szekrény mögött? Ötletek, hogy miért kell itt tüsszögni álladnóan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tüsszögés, apostol, szoba, gyár, penész, száraz, levegő, párologtató, allergia

2016. febr. 5. 16:35  Privát üzenet  

A válasz

Ilyen velem is volt. :)

Kiderült, hogy az ágy mellett a fal alja penészes, meg egy régi tollpárnám volt, arra is allergiás voltam.

Ki lett iktatva ez a 2 probléma és azóta semmi bajom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. febr. 5. 19:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kedves Mindenki! Mivel lehetne kideríteni leggyorsabban, hogy mitől fulladok a szobámban?
Miért tüsszögök a víztől?
Nem tudok megmaradni a szobámban annyira gyötör az allergia és a gyógyszertől meg folyik az orrom, mit csináljak?
Mire lehetek ilyenkor allergias? Nagyon viszket az orrom, folyik is és tüsszögök!? A szemem ne könnyezzik
Állandóan tüsszögök, az allergiateszt szerint nem vagyok allergiás. Akkor mitől vannak az allergiás tünetek?
Amióta búzakorpát eszek viszket a szájpadlásom, tüsszögök. Allergiás lennék rá?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!