Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki "VEGATESZT"-es allergiavizsgálatot csináltatott?

Figyelt kérdés

voltál már másfajta (karcolásos) teszten is?

- ha igen, a "karcolásos" teszttel egybevágó eredmény jött ki?

saját véleményed?

megbízhatóság?

esetleg egyéb vélemény, hogy merre lehetne kézzelfogható, nem sarlatán munkát csináltatni?


2016. márc. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét fajta vizsgálaton voltam már. A Vegatesztre úgy mentem oda, hogy semmit nem tudtam róla, szinte felnevettem, amikor megláttam, hogy működik. A karcolásos (Prick) teszttel összesen egy egyezés jött ki, ezt én inkább a véletlennek tudom be.
2016. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
itt a fő kérdés az az volt, hogy csináltattál-e, nem pedig, hogy be tudod vágni az internetoldalát. de köszönöm.
2016. márc. 5. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

„Vega testing (the Vega test method) is an unorthodox method of diagnosing allergic and other diseases. It has no established scientific basis and there are no controlled trials to support its usefulness. Vega testing may lead to inappropriate treatment and expense to the patient and community.”

„A Vegatest az allergiás és egyéb betegségek diagnosztizálásának unortodox módszere. Nincs megalapozott tudományos alapja, és nincsenek olyan ellenőrzött vizsgálatok, amelyek alátámasztanák hasznosságát. A Vegatest nem megfelelő kezeléshez vezethet, és költségekkel járhat a beteg és a közösség számára.”

febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!