Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ti mit szóltok ahoz hogy...

Ti mit szóltok ahoz hogy egyre több áruházba be lehet vinni kutyákat? Én felháborítónak tartom, allergiás adófizető állampolgárként ezt! Mindtha le se **nák hogy van olyan ember is aki BEFULLAD ezektől az állatoktól!

Figyelt kérdés
Én is ugyan úgy szeretnék vásárólni nyugoban, nem hiszem el, hogy lassan már ehez sem lesz jogom. nem csak a kutyagumi ami ellepi országunkat de már az áruházba sem lehet nyugodtan bemenni. Félreértés ne essék, nem utálom az állatokat, habár nem is kedvelem őket. Mindenki tartsa és szeresse és felőlem akár feleségül is veheti, de miért nincs olyan jogszabály hogy közterületen vagy bevásárló központokba ne lehessen bevinni ezeket az állatokat? Hisz sokan allergiásak rájuk vagy egyszerüen csak nem szeretnének érintkezni vele. Mi is ugyanolyan emberek vagyunk és a mi adónkból él az állam...
2016. márc. 22. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutyagumi szerteszét a gazda felelőssége.

Én imádom az állatokat, de ez szerintem is nagy hülyeség. És az, aki szerint egy kutya jól érzi magát a nyüzsgő bevásárlóközpontban, ugyanolyan ostoba, mint akik ezeket a törvényeket hozták. (Nem, az se jobb ha kinn hagyják kikötve.)

Egyébként még mindig rengeteg bolt van, ahol vásárolhatsz, és kutyabarát bevásárlóközpontban is keveset láttam belőlük. De ezt innen senki nem fogja megoldani.

2016. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élelmiszer boltokba a vakvezető és segítő kutya kivételével nem lehet kutyát bevinni. Erre van asszem jogszabály is.

Én még bevásárló központban sem láttam kutyát sehol, pedig járok egy párba Budapesten.


Közterületen meg ki van jelölve, pl. játszóterek és parkok, ahová nem lehet kutyát vinni.


Nyilván te sem gondoltad, hogy az utcákról is tiltsák ki a kutyákat.


Ezen kívül én kutyát eddig csak kifejezetten állatfelszerelés boltokban láttam, máshol egyáltalán nem.


Nem tudom, Te hol látsz ennyi kutyát áruházakban.

2016. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfelelően szocializált kutyát sok kulturállamban be lehet vinni felsorolt jellegű intézménybe.
2016. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem kezeld ki magad az allergiából!"Senki nem állhat a teremtő és teremtménye közé!"

Ne akarj már Te is Istent játszani! A kutyát is Ő teremtette!

2016. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!