Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csalánkiütések jönnek ki...

Mzz591 kérdése:

Csalánkiütések jönnek ki rajtam napi szinte. Voltam már vérvételen. Stb Azt mondták szedjek antihisztamint (cetilizint). Ha 1-2 hónapig szedem akkor elképzelhető hogy végleg megszűnik az allergiám?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nrem szűnik meg addig, amíg az okot meg nem találod.
2016. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csalánkiütéseim vannak, de nem folyamatosan, csak néha jön ki. Engem diagnosztizáltak, szóval tudom mi a bajom, lehet neked is el kéne menni allergológus-bőrgyógyászhoz. 1 éve szedek antihisztamint (lendin) de nem múlt el teljesen, csak kevésbé intenzíven jön ki. Az "orrfolyós" allergiáimon viszont segített:) Amúgy az ilyen gyógyszereknek általában 2 hét a hatóideje, ha annyi idő elteltével nem tűnt el teljesen akkor nem is fog.
2016. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és akkor is ha abbahagyod egy idő után visszajöhet megint amint kiürült végleg a szervezetből. És annyi hogy ugye az allergiák hullámzóak, tehát hol erősebb, hol gyengébb, lehet hogy akár tünetmentes is lehetsz néha. De attól függ ugye hogy ez mi. Lehet hogy nem ilyen allergia, hanem mondjuk valami olyanra vagy allergiás amit használsz, eszel, stb. Érdemes lenne kivizsgáltatni.
2016. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Voltam már bőrgyógyászaton de nem találtak semmit :S

Szettem gyógyszer is de csak enyhítette mint ahogy neked is, de nem múlt el így le is álltam a gyógyszerről, de nem mindig jön elő ez a legérdekesebb.

2016. ápr. 2. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
És látsz valami összefüggést hogy mitől jöhet elő? Amúgy sima bőrgyógyász nekem se tudott mondani semmit, aki először tudta mondani mi a baj az egyszerre volt allergológus, immonológus és bőrgyógyász.
2016. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem , nincs semmi összefüggés :S már 1 hónapja naplót is vezek de nincs semmi amire gyanakodhatnék, most megpróbálom lecserélni a mósószert meg egyebeket hátha...
2016. ápr. 3. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert! Nekem amúgy izzadtságra jön...de nem kell csatakokban folyjon rólam a víz, elég ha felmegyek a lépcsőn és kicsit kimelegszem. Szóval erre se volt könnyű rájönni.
2016. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!