Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet allergias a nyalamra a...

Lehet allergias a nyalamra a parom?

Figyelt kérdés
Megpusziltam es kipattogott es ezt mar tobbszor eszrevettuk, de most direkt kiprobaltuk es kb fel ora utan kis holyagocskak, 2-3 darab jott ki a megpuszilt reszre

2016. ápr. 10. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A párod valószínűleg valamilyen ételre allergiás, amit Te a puszi/csók előtt ehettél X idővel.

Mivel nem azt írtad, hogy minden puszinál ez történik, hanem azt, hogy többször észrevettétek, ezért lehet valamilyen élelmiszerre vagy általad használt fogrémre vagy szájfényre vagy ilyenre allergiás.

Menjen el vagy menjetek el a háziorvoshoz és ő majd ad beutalót allergológushoz, aki majd kideríti az okot, okokat.

2016. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bekentuk ot mindennel, amit hasznalok... Sampon, tusfurdo, fogkrem, stb... Viszont erdekes modon, amikor megnyaltam tobbszor, h ezt kideritsuk, a nyalamtol semmi baja nem lett... Szoval ez fura. Van egy lyukas fogam, es eszrevettem a szamon belul egy nem fájdalmas, de mintha verholyag lenne...mini, az arcomon belul...letezik, h allergias ram? Kedden am orvos, szoval kiderul, de erdekelnek a tapasztalatok
2016. ápr. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!