Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nektek mi tüntette el örökre...

Nektek mi tüntette el örökre az ekcémát? Vagy meg lehet ezt örökre szüntetni?

Figyelt kérdés

Már évek óta szencedek tőle..a tenyeremen vannak...égő, piros, viszkető foltok mindkét tenyeremen! Néha hólyagos lesz...kibírhatatlan...mindig viszket és sose múlik el!!

Voltam bőrgyógyásznál is de csak krémeket írt fel, amik persze nem hatottak!! Annyit költöttem már krémekre...

Esetleg valami tabletta nem lenne rá jó? Akármi jöhet, csak segítsen mert nem bírom ki oylan rossz érzés...

22 L



2016. máj. 2. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan kenegettem, babaolajjal is, és fürdés után teljesen szárazra töröltem, és így teljesen elmúlt. A fülem mögött volt


17F

2016. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már a kemikáliák csődöt mondtak, megpróbálhatod oxigénnel
2016. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én Elocomot kenegettem lelkesen évekig, aztán mondta a bőr+belgyógyász, hogy szteroidos krém, és nem nagyon ajánlja.

Mivel amúgy sem gyógyszerpárti, azt mondta, hogy növeljem az omega-3 zsírsav bevitelt (nem bírom a halat, úgyhogy maradt az olaj (Eskimo-3)), és kenjem a foltokat fokhagyma géllel. Allidermet használok (nagyon nincs is más, ahogy néztem), és csak ajánlani tudom. A kapszulát kb 3,5 hónapja szedem, mellé kenegetem magam, és látványosan tűnnek el a foltok, nem is viszketek úgy, mint régen. Nagyon ajánlom, főleg, ha nem akarsz gyógyszert szedni (Egyébként amennyire én tudom, nincs is rá.)

Remélem segítettem! Marcsi

2016. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

sajnos sose akar elmúlni...már mindent kentem rá aj....:(

de megpróbálom ezt az omega-3-t remélem beválik!!

2016. jún. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!