Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 16-25 éves fiúk/férfiak, mit...

16-25 éves fiúk/férfiak, mit szólnátok ehhez egy első randin?

Figyelt kérdés
Szóval egy piros rúzsra gondoltam, mellé egy fekete nadrágra és fehér pólóra. Soknak tartanátok a rúszt? Mellé sem sminkelnék vakolatszerűen. Szeretnék egy átfogó képet kapni a véleményekről, lehetőleg értelmesen, ilyen-olyan tini p..sás általánosítás nélkül. :)

2016. máj. 3. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a piros rúzst. Ha már szerelmes vagyok a lányba akkor oké, de amúgy inkább nem.
2016. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marha jól néz ki! Bárcsak nekem is ilyen barátnőm lenne!
2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem a rúzsos - sminkes (főként fiatal)nőket.
2016. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretek semmilyen mennyiségű vakolatot és rúzst sem. A természetességnek vagyok a híve.

Egész végig az lenne a fejemben, hogy nem puszilom meg, nem csókolom meg, mert vagy barnás leszek a púderétől vagy piros a rúzsától.

Ha valaki sminkel, akkor az is fejemben van, hogy mit akar eltakarni és miért.

2016. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Barnás nem lennél, mert fehér vagyok, de nagyon :D Nem használok se púdert, se alapozót, csak korrektort. Meg nem feltétlen takargatásra van az. Arra meg figyelnék, hogy ne kenős rúzst használjak, meg szerintem az első randin nem nagyon kell még csókolgatni :)
2016. máj. 3. 18:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de azért válaszolnék. :)

Ez a három színt imádom egymás mellett!

Ha jó színt választasz, ami megy hozzád, és természetesen viseled, akkor nagyon szexi lesz! :)

18/l

2016. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, akkor használj bármilyen rúzst és bármennyi alapozót vagy mást.

Véleményt kérdeztél, így páran leírjuk. Én nem szeretek semmilyen kencét. Ha valaki rúzsban vagy más kencében jönne a randijainkra, akkor megkérném, ezt mellőzze. Akár lenne csók, akár nem, akár keveset használna, akár többet, nekem a természetes arc jön be.

2016. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán fürödj meg randi előtt. Aztán öltözz fel a szokásos hétköznapi ruhádba.

Nincs kiábrándítóbb élmény, mikor egy Barbie-ával fekszel le, és egy bányarém mellett ébredsz!

2016. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bányarém smink nélkül sem, azt meg pláne nem értem, miért kellene mellettem ébrednie, senkivel nem szándékozom lefeküdni egy randi után. Dehát sokfélék az emberek... :D :0
2016. máj. 4. 12:58
 10/14 anonim válasza:
Szerintem így, amit leírtál nagyon jól hangzik, amúgy sem a rúzs lesz az első amit nézni fog, hanem az összkép:)
2016. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!