Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Begyulladt a fülem a fülbevaló...

Begyulladt a fülem a fülbevalótól?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve szúrattam pc-t porcba a fülembe. Eleinte még nem is volt vele baj, de aztán időről időre begyulladt. Ilyenkor mindig kenegetem, fertőtlenítem és általában el is múlik, szép lesz, de soha nem tartós. Most nem látszódik úgy, mintha be lenne gyulladva körülötte, viszont már kb. két hete fáj az egész fülem és félek, hogy emiatt. Nemesacél van benne, ez tuti. Szerintetek ha kiveszem és pihentetem pár napot, meg kenegetem gyulladáscsökkentővel az segít? Nem szeretnék tőle megválni, még arra is gondoltam, hogy meg van a gyógy-, futtatott arany fülbevalóm, ami baba koromban volt a fülemben és azt rakom be a helyére. Segíthet?
2016. máj. 8. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Betadint ajánlom kenőcsbe is van és olyan folyékony löttybe is. Nekem is be volt gyullada és kenőcsöt tettem rá használt. Szerintem tedd be az orvosi aranyt. Hátha segít de hát nem biztos.
2016. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Segíthen,viszont nagyon ajánlom a fertőtlenítő hatású krémeket. Én sokáig kezeltem bepanten krémmel és betadinnal is a fülemet.(nekem is rengetegszer begyulladt a fülem aranytól,ezüstől is)Jelenleg nikkelmentes fülbevalóval megvagyok,de csak akkor ha kenegetem minden nap.Aki lőtte a fülem,az azt is ajánlotta,hogy mielőtt fülit teszek be,előtte fertőtlenítsem alkohollat a fülbevalót.
2018. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Ha minden kötél szakad,és nem bírod hagyhatsz ki néhány napon.Lehet hogy az is segít. Sok sikert!
2018. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!