Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Ha arra keltem fel, hogy egy picit be van dagadva az arcom, de egyébként semmi bajom nincs, és úgy érzem, nem is dagad tovább, akkor is érdemes dokihoz menni, vagy csak várjam meg, amíg elmúlik?

A felső ajkam az egyetlen, ami nagyon szexi botoxolt benyomást kelt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: allergia, feldagadt arc, orvos, doki

2016. jún. 3. 12:10  Privát üzenet  

A válaszok

Halihó! Ez sajna lehet hogy allergia!!!

Azt kéne nagyon alaposan végiggondolnod hogy tegnap mit ettél. Nem kell feltétlenül azonnal orvoshoz rohanni de figyelj oda rá. Ha majd úgyis mész említsd meg, vagy ha tartósan fennáll/rosszabbodik.

(Énnekem pl az egyik fajta fincsi milkacsoki csinál ilyet, de semelyik másik. valami adalékanyag allergia ez az én esetemben)

25/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. jún. 3. 12:51 Privát üzenet
Mivel hétvége jön, jobb lenne ha még ma megmutatnád orvosnak.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. jún. 3. 14:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül bealudtam és javult a helyzet. Ha holnap is úgy kelek, akkor elmegyek ügyeletre.

# 3/3Időpont 2016. jún. 3. 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nőgyógyásznál milyen vizsgálatot érdemes elvégezni, ha egyébként nincs panasz?
Ha az a gyanúm, hogy autista vagyok (és elég sok balhém van egyébként a munkahelyen mindenkivel, lehet emiatt) akkor érdemes kérnem hivatalos diagnózist, és bemutatni a munkáltatónak?
Baranya megyében nagyjából mennyiért lehet kivehető fogsort csináltatni? Hol érdemes? Van itt aki azért nem csináltatja meg mert drágállja de egyébként szeretné?
Érdemes-e kifizetni a fog implantátumokért az egyébként eléggé borsos árat?
Implantátumot ültettek be a tegnapi napon a számba, kicsit meg van duzzadva a belső ajkam, és lilás árnyalatú, amely egyébként nem fáj. Érdemes ilyenkor orvoshoz fordulni, vagy csak én reagálom túl?
Az ilyen keszitmenyek hasznalnak egyebkent erdemes lenne elkezdenem szedni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!