Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki sürgősen segítsen!...

Valaki sürgősen segítsen! Valami gyógymódot tudtok?

Figyelt kérdés

A következő a problémám:már 2 és fél éve minden nap nyomasztóan fáj a fejem,gyógyszerek nem hatnak.

Küldtek már pszichológushoz,voltam már MR vizsgálaton,szemészeten,allergia vizsgálaton stb...

A lényeg hogy már minden dokit bejártam.

Egyik doki szerint glutén-,laktóz-,nikkel-,propolisz allergiám van,másik doki szerint meg egészséges vagyok.

Ezt a diétát 1,5 évig csináltam hasztalanul...

Amióta fáj a fejem a jegyeim is rosszabbak lettek mert nem bírok megjegyezni semmit és azt is elfelejtem hogy mi volt hétfőn (de aztán eszembe jut pl.:hogy mit kellet volna írni a dogába,de már nincs rá szükség mert rég megadták rá az 1-est...)

Ez az utolsó évem az általánosba és szeretném ha a félévi jegyeim jók lennének hogy valahova fölfegyenek suliba mert eddig 2-sekkel átengedtek....

Valaki valami gyógyszert,gyógyteát vagy bármit ajánlana?



2016. júl. 25. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadèkot, kezdj el sportolni ès pihenj sokat

Cataflam nekem beválik fejfájásra

2016. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, hasonló cipőben járunk! Nekem sem tudjak normalisan megmondani miert faj a fejem :/

Nekem a sok víz, pihenés sokat számított, meg hogy sokat voltam levegőn. De ezen kívül sok gyümölcsöt és zöldséget ettem ami szintén segített a dolgon. Most is szokott fájni, de nem olyan elviselhetetlen, meg legalább a memoriam épp marad általában. Ha nagyon fáj vegyél be egy fél algopirint. Figyelj arra hogy mindig aludd ki magad minimum 8 óra!! Remélem valamennyire használni fog neked is! Esetleg benézhetsz egy gyógynövény boltba és megkérdezheted mit ajánlanak sűrű fejfájásra. Egy próbát megér. :)

2016. aug. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!