Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csalán kiütére (rejtett...

Csalán kiütére (rejtett allergia) mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta èg az egész testem, magas az Ige èrtèkem, nem tudok mit kezdeni a viszketèssel. Allergia gyógyszerek sem segítenek túl sokat. Van valami praktika erre? Egy jó krèm, gyógyszer.

#allergia #csalánkiütés #viszketö bőr
2016. aug. 4. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne az aloe firstöt és az aloe vera gelly krémet kipróbálnod.Persze belsőleg is jöl jönne pár gyóygnövény.Sok jó tapasztalat van velük. Jobbulást!
2016. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az Aloe nem rossz ötlet. Emellett vegyél Máriatövis kapszulát. Nekem az mulasztotta el az allergiás csalánkiütésemet. (2 nap alatt teljesen) Herbáriában tudsz venni, nem drága. Igazából ez csak méregtelenít ès nem gyógyszer. Amit még javaslok az allergiára és szintén nem gyógyszer az a Pollengrape kapszula. Immunerősítő. Nekem végleg megszüntette (3 ève) minden bajom. Azóta csak tartalèknak van itthon, de nem kell szednem semmit. Nagyon hatásos.
2016. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!